• Úvod
 • Show
 • Ohniváci
 • Nabídka
 • Galerie

Vítejte ve světě ohňů

  Fireshow, ohnivá show, hrátky s ohněm, ohňovka…. Každý si občas „zahrává s ohněm“, my jsme tento idiom vzali doslovně a začali si hrát. Někomu se „zapalují lýtka“, my se spokojíme s pochodněmi a dalším vybavením. Přísloví: „člověk se musí popálit, aby se naučil, že má nechat oheň na pokoji,“ se na nás rozhodně nevztahuje – dáváme přednost větě: „co tě nezabije, to tě posílí“. A důvěřujeme Panthenolu :)
  A aniž bychom chtěli „přilévat olej do ohně“ (i když to mi moc rádi), jsme ochotni „dát ruku do ohně“ za to, že naše vystoupení má tu správnou „jiskru“ a příjemně zahřeje vaše těla i duše. Jen prosíme diváky, aby „nehasili, co je nepálí“ – tím by bylo vystoupení zničeno :)

Ohnivá show

  Ohnivou show v našem podání máte možnost shlédnout na většině akcí našeho spolku Bzuk. Jedná se tedy především o pálení čarodějnic, Halloween či dětské tábory. Ačkoli se nepovažujeme za profesionály, zkušenosti máme i s oslavami narozenin, svatbami, firemními večírky či silvestry, vždy s kladným ohlasem.
  V rámci naší ohňovky máte možnost shlédnout plivání ohně i ohnivé triky např. s poi, tyčí, vějíři, švihadlem, kruhem či klecemi a sparkle-poi, vše za doprovodu hudby inspirované námětem letního tábora daného roku. Setkat jste se již tedy mohli se středověkým či pirátským podkresem. Veškeré pomůcky, které během vystoupení používáme, jsou naší vlastní výrobou.
  Naší show se snažíme pravidelně obměňovat a přidávat nové prvky i „líbivější“ efekty. Účinkující, počasí, prostor, nálada i momentální šikovnost – to vše ohňovku ovlivňuje, proto lze každé naše vystoupení považovat za originální a neopakovatelné. O to je zajímavější a pro diváky přitažlivější.
  Hrátky s ohněm patří mezi riskantní (a jak se každý z nás již někdy přesvědčil i bolestivé) činnosti, proto dbáme během naší show především na bezpečnost diváků. Doma to zkrátka raději nezkoušejte a přijďte se opět podívat na nás :)

Ohniváci

  Přehled „spálenin“ milujících bláznů, kteří se postarají o Vaši zábavu. Pod jednotlivými odkazy naleznete specializaci každého z členů našeho ohnivého týmu.

  Pokud máš chuť a odvahu patřit mezi nás, využij kontaktního e-mailu blazek.petr@mujmail.cz

Bc. Petr "Bzuk" Blažek

Specializace:

- hudební mix
- zvučení akce
- plivání ohně
- ohnivé švihadlo

 

 

 Mgr. Anna "Aňa" Blažková

Specializace:

- ohnivé vějíře
- Zip-Poi
- Fire Hula Hoop (obruč)
- Poi

 

 

 Bc. Martin "Brácha" Blažek

Specializace:

- plivání ohně
- Poi
- Cage-Poi (klece)
- Sparkle-Poi (komety)

 

 

 Martin Pytlík

Specializace:

- plivání ohně
- ohnivá tyč
- Poi
- Cage-Poi (klece)
- Sparkle-Poi (komety)
- Fire Hula Hoop (obruč)

 

 

 Pavel Písařík

Specializace:

- plivání ohně
- Poi
- Fire Hula Hoop (obruč)
- ohnivé švihadlo

 

 

 Zuzama Vilímková

Specializace:

- ohnivé vějíře
- Zip-Poi

 

 

 Petr Staněk

Specializace:

- plivání ohně
- ohnivá tyč
- Cage-Poi (klece)

 

 

 Jára Kučera

Specializace:

- plivání ohně

 

 

 Nabídka vystoupení

  Pokud naše časové možnosti dovolí, rádi přijedeme s naší ohnivou show i na Vaší akci.

  Délka vystoupení cca 10 minut, počet účinkujících 4 – 6 osob.

  Vystoupení je určené pouze pro venkovní prostory dostatečných rozměrů (ideálně 10 x 8 m či větší), blízkost suché trávy, tújí či benzínové pumpy není nejvhodnější :) Povrch pro vystoupení by měl být zpevněný a „nehořlavý“ (dlažba, beton, asfalt, antuka, škvára…), v případě realizace na trávníku nutno počítat s možností dočasných pozůstatků (např. vypálená menší místa).

  Ideální dobou pro vystoupení jsou noční hodiny (tma), ideálním počasím bezvětří. Větru-dešti však neporučíme, již jsme vystupovali i v mírném dešti či sněžení. Vždy záleží na domluvě.

  Disponujeme vlastní ozvučovací aparaturou.

  Požadavky:
  - dostatečně velký prostor s vhodným povrchem
  - 1 x el. přípojka 220 V
  - přístup k vodě (hašení efektů, omytí rukou po vystoupení)
  - prostor pro zaparkování vozidel (2 x OA + přívěs)
  - občerstvení vítáno :)

  Cena za vystoupení je smluvní – dle vzdálenosti, typu akce, speciálních požadavcích…

  Veškerý výtěžek z ohnivé show je po odečtení nákladů věnován na činnost spolku Bzuk.
  V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: blazek.petr@mujmail.cz.

Ohnivá galerie

  Malá ukázka našeho umění.... Fotografie či video může pouze napovědět, aby mohl člověk soudit, musí vidět naživo, zažít. I tak doufáme, že se vám ohnivá galerie bude líbit.