Slet čarodějnic

Foto v galerii
V záložce Galerie, Mimotáborové akce, 2019, naleznete fotografie z letošního velkolepého sletu čarodějnic. Děkujeme moc za vaši podporu a i přes ne zcela teplé počasí hojnou účast. Rovněž velké díky výletní restauraci Monaco za poskytnutí prospor a spolupráci při organizaci.

Slet čarodějnic

Jedinečná akce na Monacu
Spolek Bzuk ve spolupráci s Výletní restaurací Monaco vás všechny zve na Velkolepý slet čarodějnic, který se uskuteční dne 30.dubna 2019 od 17:00 hod. za každého počasí v prostorách a okolí Výletní restaurace Monaco, Škrovád 39, Slatiňany.
Těšit se můžete na hry a soutěže o ceny pro děti i dospělé, špekáčky pro soutěžící děti zdarma, vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek, jedinečnou a v okolí nevídanou výpravu za zlou čarodějnicí, její chycení, odsouzení a upálení na hranici, skákací hrad pro děti, ohnivou show, ohňostroj, dětskou diskotéku a afterpárty pro dospělé s DJ Davidem Prachařem.
Ani občerstvení nebude ochuzeno – čekají vás vnitřní i venkovní bary, grilovaný divočák a krůty, domácí hamburgery, klobásy, párky v rohlíku, buřty na opékání, hranolky a mnoho dalšího.
Platba občerstvení formou předplacení konzumace u vstupní pokladny s EET, případná nevybraná konzumace vám bude v hotovosti vyplacena zpět. V případě nepříznivého počasí bude program a množství venkovních barů omezeno, akce se ovšem neruší.
Vstup zdarma – výtěžek dobrovolného vstupného bude použit na další dětské akce a činnost neziskového spolku Bzuk.
Na hojnou účast se těší spolek Bzuk a Výletní restaurace Monaco.

Fotografie ze školení

25.3.2019 - Školení a teambulding
V galerii Mimotáborových setkání naleznete několik fotografií z letošního jarního školení táborového týmu.

Tábor plně obsazen

24.3.2019 - Kapacita naplněna
Letošní letní dětský tábor Cesta na Olymp je plně obsazen. Další přihlášky přijímáme už pouze po tel. domluvě na pozice náhradníků.

Poslední volná místa!

14.2.2019 - Dívky plně obsazeny
Na letošní dětský tábor máme již pouze 3 poslední volná místa pro chlapce. Chatky dívek jsou plně obsazeny. Děkujeme za pochopení.

Dětský karneval

Fotografie zveřejněny
V záložce Galerie - Mimotáborové setkání - 2019 naleznete odkaz na fotografie z našeho Dětského karnevalu, který se uskutečnil dne 26.1. v restauraci Monaco. Děkujeme za poskytnutí prostor a především velké díky patří vám, kteří jste dorazili. Snad jste si odpoledne užili stejně, jako my.

Dětský karneval

Veselé odpoledne pro děti
Spolek Bzuk ve spolupráci s restaurací Monaco (Škrovád 39) si vás dovoluje srdečně pozvat na Dětský karneval, který se uskuteční v prostorách restaurace v sobotu 26.1.2019 od 17:00 hod. Těšit se můžete na hry, soutěže, vyhodnocení nejhezčích masek a spousty další zábavy. Odpoledne bude zakončeno dětskou diskotékou. Doporučujeme rezervace míst! Těšíme se na vás.

Překlep v přihlášce

Platnost lékařského posudku
V přihlášce na letní dětský tábor se objevila tisková chyba - lékařský posudek má platnost 24 měsíců od data vydání, pokud nedošlo ke změně zdravotního stavu. (V přihlášce bylo chybně uvedeno 12 měsíců). Za toto zmatení a chybu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Cesta na Olymp 2019

Vzhůru za řeckým dobrodružstvím!
Sliby se mají plnit nejen o Vánocích. S radostí vám „nadělujeme“ malý vánoční dárek – slíbené odhalení námětu a zveřejnění přihlášky na letní dětský tábor 2019 – tentokráte inspirovaný starými řeckými bájemi a pověstmi – Cesta na Olymp. Přihlášku a podrobnosti naleznete v záložce tábor 2019. Neváhejte dlouho, počet místo omezen. Těšíme se na vás.

Šťastné a veselé


Pomalu se to blíží - Vánoce - svátky klidu a míru.... Tak na to myslete, on si vás Ježíšek najde, i když nebudete mít umytá okna a upečeno 50 druhů cukroví..... Za všechny "Bzučáky" šťastné a vesele :)

Již se to blíží


Doplněné galarie

Mikuláš + Podzimní sraz
V záložce Galerie/Mimotáborové akce/2018 naleznete fotogalerie z podzimního srazu "Bzuk týmu" a Mikulášské nadílky. Příjemné pokoukání přejeme.

Mikulášská nadílka

Mikuláš na Monacu
Vážení rodiče, milé děti, přátelé, kamarádi,
spolek Bzuk ve spolupráci s Restaurací Monaco vás srdečně zve na Mikulášský večer s nadílkou, který se uskuteční v sobotu 1.12.2018 od 17:00 hod. v prostorách Restaurace Monaco (Škrovád 39, Slatiňany). Těšit se můžete na hry a soutěže pro děti, ocenění masek andílků a čertů i příchod Mikuláše s ohnivými čerty.

V restauraci naleznete „tajnou truhlu“, do které bude možno vložit podepsaný „Mikulášský balíček“ spolu se seznamem „dobrých a špatných skutků“ Vašeho dítěte. Z této truhly bude poté Mikuláš předávat dětem nadílku. Večer bude zakončen dětskou diskotékou.

Vstup zdarma. Těšíme se na vás.

Halloween zrušen

Počasí nám nepřeje
Z důvodu nepřízně počasí jsme nuceni zrušit Strašidelný Halloween, velice nás to mrzí. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás na příští akci.

Strašidelný Halloween

Halloween na Monacu
Vážení rodiče, milé děti, přátelé, kamarádi,
spolek Bzuk ve spolupráci s Restaurací Monaco vás srdečně zve na Strašidelný Halloween, který se uskuteční na venkovní terase a v okolí Restaurace Monaco (Škrovád 39) v sobotu 27.října 2018 od 16 do 18 hodin.

Těšit se můžete na strašidelný pohádkový les, hry a soutěže pro děti, soutěž v dlabání dýní (dýni a pomůcky nutno mít vlastní), ocenění nejstrašidelnějších masek i ohnivou show. V průběhu akce pro vás bude připraven venkovní stánek s teplými nápoji i možnost opékání špekáčků.

Přijďte si užít příjemně strašidelné odpoledne. Akce se koná venku, v případě deště se akce nekoná! Těšíme se na vás. Vstup zdarma.

Fotogalerie z letošního tábora

Protože jen jedna by bylo málo :)

Letošní rok jsme ustoupili od vydávání DVD s fotografiemi z letního tábora. O to více fotografií jsme pro vás připravili do galerie, vlastně galerií.
V celkem čtyřech galeriích naleznete fotografie tématicky rozdělené do kategorií: Celotáborový program (hry a soutěže o pírka), Oddílový program (individuální hry a aktivity v rámci oddílů), Doprovodný program (akce, které tábor zpestřily) a Letecké snímky (areál nejen ze vzduchu).

Za krásné fotografie děkujeme především MiQovi a Oli. Celkem bylo nafoceno cca 14 tisíc fotografií, o výběr těch nejlepších se postarala Andulka a Stázinka. Dost bylo řečí, odkazy na fotky naleznete v sekci Galerie - Táborové fotografie - 2018.

Tajemství starého totemu odhaleno

Tábor 2018 je za námi

Stateční indiáni a indiánky, 15 denní dobrodružství je za námi. Uteklo rychleji, než se kdokoli nadál. Jsem rád, že jste byli s námi, že jsme společně odhalili Tajemství starého totemu. Co vše jsme během tábora prožili? Výroba totemů, batikování kmenových triček, indiánské zkoušky, výprava na Ohnivou horu, pečení kukuřičných placek na ohni, spaní v týpí, střílení z luků, průzkum Toulovcových maštalí, celodenní výlet do Pasíček, plavba a závod na kánoích pod vedením Kačerů Chrudim, návštěva chovatele exotických zvířat, ukázky Acro-jogy, ukázky vozidla PČR a HZS, nafukovací sumo-koule, opékání špekáčků, táboráky, diskotéky, noční hry a noční výsadek, bitva s osadníky, sběr supí krve, navrácení fauny a flory do lesů, závod s větrem, rozdělávání ohně, nácvik protidešťových tanců, získávání mapy z indiánského pohřebiště,…. a spousty dalších her, soutěží a zážitků. Průvodcem nám byl náš milý starý strážce totemu, který nám vždy pomáhal a ukazoval správný směr, jak dojít do cíle, najít poklad a odhalit Tajemství starého totemu. A co že tím tajemstvím je? Není vše zlato, co se třpytí, važme si toho, co máme, chraňme to, co je kolem nás a co si za peníze nekoupíme – přírodu, zvířata, vodu, vzduch, naši planetu a především – lásku, přátelství a spolupráci. Kdo najde cestu ke svým blízkým a lidem kolem sebe, získá ten největší poklad. Doufáme, že se Vám s námi líbilo stejně, jako nám s vámi a už nyní se těšíme na příští dobrodružství. Fotogalerii z letošního tábora brzy zveřejníme….

Vodácký spolek Kačeři Chrudim

Děkujeme skvělým Kačerům

Vodáckému spolku Kačeři Chrudim děkujeme za jejich účast na táboře 2018. Pro děti byla připravena velmi zajímavá a poutavá teoretická část a poté i skvělá praktická část v podobě plavby na kánoích.

- https://www.kaceri-chrudim.info/

BULLET PROJECT s.r.o.

Poděkování za sponzorský dar
Firmě BULLET PROJECT s.r.o. velice děkujeme za sponzoring v podobě věcných darů z jejich sortimentu a slevu na další produkty z jejich široké nabídky. Velice si této podpory vážíme a věříme, že díky novému vybavení budou naše akce pro děti ještě zajímavější.

- www.zbrane-vzduchovky.cz
- www.balistas.com

BULLET PROJECT s.r.o.

AMV CZECH, s.r.o.

Děkujeme firmě AMV CZECH, s.r.o.
AMV CZECH, s.r.o.:
- energie a úsporné technologie pro vaše domy
- technické zařízení budov
- hydroizolace a tepelné izolace

- www.amvczech.cz

Firmě AMV CZECH, s.r.o. děkujeme za sponzorský dar v podobě výtvarných a kancelářských potřeb (barvy, štětce, krepové papíry, lepidla, izolepy, papíry do tiskárny a spousty dalšího). Ceníme si Vaší podpory.

AMV CZECH, s.r.o.

Změna data návštěvního dne

Táborový návštěvní den přesunut!
Vážení rodiče, prarodiče, další rodinní příslušníci, přátelé, kamarádi, věnujte, prosím, pozornost následujícímu sdělení.
Z technických a organizačních důvodů jsme nuceni přesunout táborový návštěvní den z původně avizovaného termínu na neděli 8.července 2018 v čase od 14 do 16 hod.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případně vzniklé komplikace.

Nové fotogalerie

Jarní školení a Velkolepé čarodějnice
V sekci Galerie - Mimotáborová setkání - 2018 naleznete fotografie z Jarního školení táborového týmu a Velkolepého sletu čarodějnic.

Zámečniství Šeda s.r.o.

Poděkování za sponzorský dar
Společnosti Zámečnictví Šeda s.r.o. velice děkujeme za sponzorský dar v podobě výtvarných a kancelářských potřeb. Velice si ceníme Vaší podpory.

Zámečnictví Šeda

Velkolepé čarodějnice na Monacu!

Obnovená tradice
Spolek Bzuk ve spolupráci s výletní restaurací Monaco srdečně zve rodiny s dětmi a širokou veřejnost na jedinečný velkolepý Slet čarodějnic, který se uskuteční dne 30.4.2018 od 17:00 hod u restaurace Monaco, (Škrovád 39, Slatiňany).
Těšit se můžete na hry a soutěže o ceny pro děti i dospělé, špekáčky pro soutěžící děti zdarma, přehlídku a vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek a mnoho další zábavy.

V rámci ojedinělého programu se společně vypravíme chytit zlou čarodějnici, jež bude posléze za své činy upálena na hranici. Podobnou podívanou nezažijete široko daleko! Večer bude zakončen fantastickou ohnivou show a dětskou diskotékou, posléze bude následovat afterparty pro dospělé.

Těšit se můžete na grilované prase, domácí megaburgery, klobásky, hranolky i další speciality a dostatečně zásobené venkovní i vnitřní bary.

Odpolední program se uskuteční na louce a terase u restaurace Monaco, večerní ve vnitřních prostorách. V případě nepříznivého počasí bude celý program probíhat uvnitř.

Akce se uskuteční za každého počasí!
Vstup zdarma!

Těšíme se na Vaši hojnou účast!

Kapacita naplněna

Letní tábor naplněn
Letní dětský tábor Tajemství starého totemu je plně obsazen. Další přihlášky (po předchozí domluvě) přijímáme už pouze na místa případných náhradníků. Děkujeme za pochopení.

Podpora od Albi

Děkujeme za sponzoring
Společnosti Albi velice děkujeme za věcné dary - společenské hry pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost a budou příjemným zpestřením nejen na deštivé dny.

Albi.cz

České korálky

Děkujeme za sponzoring
Firmě České korálky velice děkujeme za věcné dary - korálky a navlékací kůžičky pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost a že se jim s nimi bude dobře tvořit.

České korálky

Podpora od Alza.cz

Děkujeme za sponzoring
Společnosti Alza velice děkujeme za věcné dary - hry a drobnosti pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost.

Alza.cz

Letní tábor se plní

Posledních 30 míst
Velice nás těší váš zájem o naše táborové dobrodružství Tajemství starého totemu. Volná místa ubývají neuvěřitelnou rychlostí. Aktuální počet volných míst naleznete v části stránek věnovaných táboru, tedy záložka Tábor 2018. Přihlášky lze zasílat naskenované na náš e-mail či klasicky poštou na v přihlášce uvedenou adresu.

Šťastné a veselé

Malý vánoční dárek
Jako každoročně i letos si vám všem dovolujeme popřát šťastné a veselé Vánoce, bohatou nadílku od Ježíška a především poklidné prožití vánočních svátků, úspěšný rok 2018, zdraví, lásku a spokojenost.

Jak se již stalo milou tradicí, právě dnes byly odhaleny detaily letního tábora 2018. Podrobnosti včetně přihlášky naleznete v záložce Tábor 2018. Po loňských zkušenostech doporučujeme neváhat s přihlášením dlouho. Přihlášku lze odeslat klasicky poštou na uvedenou adresu, případně vyplněnou a naskenovanou na uvedený e-mail. Již nyní se těšíme na další společné dobrodružství.

Mikulášské foto

Fotografie v galerii
V Galerii v záložce Mimotáborové akce naleznete pod tlačítkem 2017 fotografie z letošního Mikulášského večera. Jsme rádi, že jste se zúčastnili.

Mikulášský večer 2017

Pro nadílku do Škrovádu
Vážení rodiče, milé děti, přátelé, kamarádi,

spolek Bzuk si vás dovoluje srdečně pozvat na Mikulášský večer s nadílkou, který se uskuteční v sobotu 2.12.2017 od 16:30 v Hospůdce Pod Kopcem ve Škrovádě. Těšit se můžete na hry a soutěže, ocenění nejlepších masek čertů a andílků (dětí i dospělých), mikulášské menu, dětskou diskotéku a předeším příchod Mikuláše s anděly i čerty.

Při příchodu do hospůdky budete mít možnost vložit do tajné truhly podepsaný "Mikulášský balíček" se seznamem dobrých i špatných skutků Vašeho dítěte. O vše ostatní se již postará Mikuláš, andělé a čerti. Těšíme se na vás :)

Doporučujeme rezervaci míst na tel.: 776 200 250 nebo v hospůdce!

Akce se koná za každého počasí! Těšíme se na vás.

Halloweenské foto

Fotografie v galerii
V Galerii v záložce Mimotáborové akce naleznete pod tlačítkem 2017 fotografie z letošního Halloweenského večera. Jsme rádi, že jste se zúčastnili.

Strašidelný Halloween 2017

Strašidla opět ve Škrovádě
Vážení rodiče, milé děti, přátelé, kamarádi,

spolek Bzuk vás opět srdečně zve na již tradiční a stále jedinečný Strašidelný Halloween, který se uskuteční v prostorách Hospůdky Pod Kopcem Škrovád (Škrovád 33) v sobotu 28.10.2017 od 17:00 hod. Speciálně pro tuto akci bude vybudována provizorní vyhřívaná strašidelná zimní zahrádka, která navýší kapacitu hospůdky.

Těšit se mimo jiné můžete na strašidelnou stezku odvahy skrz Škrovád hned po setmění, hry, soutěže, diskotéku pro děti a závěrečnou ohnivou show. V průběhu večera proběhne vyhodnocení nejstrašidelnějších masek a soutěž v dlabání dýní - nezapomeňte si je tedy přinést spolu s dlabacími pomůckami.

Akce se koná za každého počasí! Těšíme se na vás.

DVD z letního tábora

Fotografie odeslány
Tento týden byla rozeslána DVD s fotografiemi z letního dětského tábora Škola čar a kouzel všem těm, kteří si jej objednali a především zaplatili.

V případě, že vám DVD dorazí poškozené, nás neváhejte kontaktovat na e-mail blazek.petr@mujmail.cz, stejně tak v případě, pokud jste si DVD neobjednali či nezaplatili a máte o něj také dodatečně zájem.

Příjemné pokoukání přejeme.

Tábor 2017 minulostí

Fotografie v galerii
Kouzelný tábor Škola čar a kouzel je za námi. 15 dní v přírodě uteklo rychleji, než jsme čekali, bohužel. 102 malých kouzelníků a kouzelnic se navrátilo zpět do svých rodin a areál „osiřel“.

Spousta her, zábavy, napětí a dobrodružství, králičí hop, dravci, vystoupení kouzelníka, opékání špekáčků, diskotéky, ohnivá show… bylo toho opravdu hodně :) A bylo to nádherné, úžasné, nepopsatelné, skvělé…. Věříme, že si to všichni užili tak, jako my, Bzučáci. Nikomu z nás se nechtělo zpět do reality.

V současné době pracujeme na přípravě DVD s fotografiemi z tábora a již pomalu přemýšlíme, v jakém duchu se ponese tábor příští. Máme vás rádi a jsme šťastni, že jste v tom byli a jste s námi….

Drobné shrnutí průběhu naleznete v záložce Tábor 2017 - Námět celotáborové hry. V záložce Galerie – Táborové fotografie – 2017 poté naleznete několik málo obrázků z letošního dobrodružství.

Sponzorský dar

Děkujeme firmě AMV CZECH, s.r.o.
AMV CZECH, s.r.o.:
- energie a úsporné technologie pro vaše domy
- technické zařízení budov
- hydroizolace a tepelné izolace

- www.amvczech.cz

Firmě AMV CZECH, s.r.o. děkujeme za sponzorský dar v podobě výtvarných a kancelářských potřeb (barvy, štětce, krepové papíry, lepidla, izolepy, papíry do tiskárny a spousty dalšího). Ceníme si Vaší podpory.

AMV CZECH, s.r.o.

2 volná místa

2 místa pro chlapce
Na letní dětský tábor Škola čar a kouzel se uvolnila 2 volná místa pro chlapce ve věku 6 - 15 let. V případěd zájmu nás kontaktujte na e-mail: blazek.petr@mujmail.cz

Čarodějnice upálena

Velkolepý slet se opět vydařil!
Fotogalerie z našeho "vyBzučeného" Velkolepého sletu čarodějnic naleznete v záložce Galerie - Mimotáborové akce - 2017. Ještě jednou díky všem za pomoc všem organizátorům a pomocníkům, díky Hospůdce Pod Kopcem ve Škrovádě za spolupráci a městu Slatiňany za zapůjčení pozemku. Obrovské díky pak samozřejmě patří i všem návštěvníkům, snad jste se bavili stejně dobře, jako my! Vaše hojná účast nás velice potěšila. Děkujeme za vaši podporu.

Pozvánka na Velkolepé čarodějnice

Opět po roce ve Škrovádě
Spolek Bzuk ve spolupráci s Hospůdkou Pod Kopcem Škrovád srdečně zve rodiny s dětmi a širokou veřejnost na jedinečný velkolepý Slet čarodějnic.
Těšit se můžete na hry a soutěže o ceny pro děti i dospělé, špekáčky pro soutěžící děti zdarma, přehlídku a vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek a mnoho další zábavy.
V rámci ojedinělého programu se společně vypravíme do škrovádských skal chytit zlou čarodějnici, jež bude posléze za své činy upálena na hranici. Podobnou podívanou nezažijete široko daleko!
Večer bude zakončen fantastickou ohnivou show a dětskou diskotékou, posléze bude následovat afterparty pro dospělé.
Těšit se můžete na grilované prase, domácí megaburgery, klobásky, hranolky i další speciality a dostatečně zásobené venkovní i vnitřní bary.
Odpolední program se uskuteční na přilehlém palouku za hospůdkou, večerní v prostorách hospůdky. V případě nepříznivého počasí bude program probíhat uvnitř hospůdky.
Akce se uskuteční za každého počasí. Po celou dobu akce bude hospůdka nekuřácká!
Vstup zdarma!
Akci podpořilo město Slatiňany.
Těšíme se na Vaši hojnou účast!

Bzučáci proškoleni

Velké školení je za námi.
O víkendu proběhlo setkání pro „Bzučáky“ zaměřené na školení teorie a praxe první pomoci, táborové legislativy, bezpečnosti, psychologie dětí, skupinové dynamiky, teorie a praxe her, zážitkové pedagogiky… Nechyběly ani teambuildingové hry, zábava a večer St. Patricka zakončený hledáním Leprikonova pokladu. Součástí programu byla i diskuze o celotáborové hře a náplni dětského tábora Škola čar a kouzel. Přípravy jsou v plném proudu, už není cesty zpět :)

Tábor naplněn

Všechna místa obsazena
Dne 4.3.2017 bylo obsazeno poslední volné místo na námi pořádaný letní dětský tábor Škola čar a kouzel. Velice si vážíme Vaší důvěry. Tak rychlé naplnění nikdo z nás nečekal a mrzí nás, že areál není „nafukovací“. Snažili jsme se, ale nepomohlo ani zvětšovací kouzlo Capacious Extremis :) Už nyní se na všechny z vás moc těšíme. Případní zájemci o pozice náhradníků se mohou hlásit na e-mail blazek.petr@mujmail.cz.

Tábor téměř naplněn

Poslední volná místa
Aktuální počet volných míst naleznete v záložce Tábor 2017.

60 míst obsazeno

Volná místa ubývají
Zbývá posledních 40 volných míst. Aktuální počet volných míst naleznete v záložce Tábor 2017.
Opraven nefunkční odkaz na video areálu.

1/2 tábora obsazena!

Volná místa ubývají
Letní dětský tábor Škola čar a kouzel je z jedné poloviny obsazen! Z takové rychlosti máme velkou radost a děkujeme za důvěru. Tímto tempem budeme do konce března obsazeni. Pokud tedy plánujete podniknout velké táborové dobrodružství s námi, případně máte v úmyslu svěřit nám na prvních 15.červencových dní své děti, neváhejte dlouho - místa ubývají každým dnem. Těšíme se na vás :)

Aktualizace wwww

Aktuální sestava Bzuk týmu
Proběhla aktualizace profilů Bzuk týmu. Informace o každém z dobrovolníků, kteří připravují letošní tábor a v jeho průběhu se o vaše děti budou starat, naleznete v záložce Bzuk tým. Stejně tak v každém z profilů naleznete pod úvodní fotkou odkaz na fotogalerii. Věříme, že se nám pro děti opět podaří připravit nezapomenutelný tábor. Již nyní se na vás na všechny moc těšíme. Další aktualizace internetových stránek se připravují.

Škola čar a kouzel

Tábor Škola čar a kouzel
Jako každoročně, i letos Vám přinášíme malý vánoční dárek - právě jsme zveřejnili téma letního dětského tábora 2017 a spustili příjem přihlášek. Informace o táboře a přihlášku naleznete v záložce Tábor 2017. Těšíme se na Vás.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Vše nej do roku 2017
Rok 2016 se nám pomalu chýlí ke konci. Věříme, že jste si ho užili stejně jako my a že pro vás byl úspěšný. Do roku nadcházejícího si Vám dovolujeme popřát vše nej a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na přání krásných a pohodových Vánoc. Máme vás rádi a těší nás, že jste s námi :)

Galerie Mikuláš

Fotky z Mikulášského večera
Mikulášský večer je za námi. Věříme, že se vám akce líbila. Velkou radost nám udělal hojný počet návštěvníků - moc si toho ceníme. Fotografie z této akce naleznete v Galerii - Mimotáborová setkání - 2016. Už teď se na vás těšíme na další akci.

Mikulášksý večer s nadílkou

Mikuláš, čerti a andělé ve Škrovádě
Srdečně si vás dovolujeme pozvat na Mikulášský večer s nadílkou, který se uskuteční v sobotu 3.12.2016 od 16:30 v Hospůdce Pod Kopcem ve Škrovádě. Těšit se můžete na hry a soutěže, ocenění nejlepších masek čertů a andílků (dětí i dospělých), mikulášské menu, dětskou diskotéku a předeším příchod Mikuláše s anděly i čerty. Při příchodu do hospůdky budete mít možnost vložit do tajné truhly podepsaný "Mikulášský balíček" se seznamem dobrých i špatných skutků Vašeho dítěte. O vše ostatní se již postará Mikuláš, andělé a čerti. Těšíme se na vás :) Doporučujeme rezervaci míst na tel.: 776 200 250 nebo v hospůdce! Po celou dobu akce bude hospůdka nekuřácká! Vstup zdarma. Těšíme se na vás.

Galerie Halloween

Fotky a video z akce
Strašidelný Halloween je za námi. Věříme, že se vám akce líbila. Velkou radost nám udělal hojný počet návštěvníků - moc si toho ceníme. Fotografie z této akce naleznete v Galerii - Mimotáborová setkání - 2016. Pokud máte zájem podívat se i na video z Ohnivé show, nalezneto ho pod záložkou Ohnivá show - Galerii. Už teď se na vás těšíme na další akci.

Strašidelný Halloween

Svátek všech strašidel opět ve Škrovádě
Srdečně si vás dovolujeme pozvat na jedinečný Strašidelný Halloween, který se uskuteční v sobotu 29.října 2016 od 17 hodin v prostorách a okolí Hospůdky Pod kopcem ve Škrovádě. Přijďte si užít svátek všech strašidel s jedinečným programem v tématicky vyzdobených prostorách. Těšit se mimo jiné můžete na strašidelnou stezku odvahy skrz Škrovád, hry, soutěže, diskotéku pro děti a ohnivou show. V průběhu večera proběhne vyhodnocení nejstrašidelnějších masek a soutěž v dlabání dýní - nezapomeňtě si je tedy přinést spolu s dlabacími pomůckami. Speciálně pro tuto akci budou prostory hospůdky zvětšeny o provizorní vyhřívanou zimní zahradu. Po celou dobu akce bude hospůdka nekuřácká! Akce se uskuteční za každého počasí. Vstup zdarma. Těšíme se na vás.

DVD 2016

Fotografie z tábora rozeslány
Drazí táborníci, milí rodiče, přátelé, kamarádi,
jak jste jistě zaznamenali, již před časem byla na našich internetových stránkách a FB profilu https://www.facebook.com/groups/155525244577/ uveřejněna výběrová galerie s fotografiemi z letošního letního dětského tábora. Ne všem těchto „pár“ fotek stačí a proto hrdě oznamujeme, že dnes byla završena práce na DVD s fotografiemi z tábora Hvězdná brána 2016.
V průběhu 15 denního dobrodružství bylo 4 fotoaparáty a několika mobilními telefony nafoceno přes 18300 fotografií. Ano, čtete správně :) Tyto fotografie byly roztříděny do složek dle aktivit (jednotlivé hry, táboráky, disko, batikování triček….), otočeny, probrány, promazány, poupraveny, přejmenovány a sjednoceny, aby nakonec vzniklo DVD s konečným počtem 8586 fotografií. Dnes byla DVD předána do rukou České pošty. Všichni z vás, kteří jste si DVD objednali a zaplatili, ho tedy můžete již brzy očekávat ve svých poštovních schránkách.
V případě, že Vám DVD dorazí poškozené či nastane nějaký problém při prohlížení, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se danou situaci vyřešit.
Ti, kteří si DVD neobjednali či zapomněli zaplatit a mají o něho zájem, nemusí zoufat – stačí nás kontaktovat na e-mail: blazek.petr@mujmail.cz.
Přejeme příjemné prohlížení a doufáme, že si u prohlížení fotek užijete tolik zábavy a oživíte tolik vzpomínek, jako my při tvorbě DVD.

Fotografie z pouti

Vesmírná pouť 2016
V Galerii naleznete pod záložkou Mimotáborové akce a po rozkliknutí tlačítka 2016 několik fotografií z letošního pouťového setkání.

Fotografie z tábora

Pár fotek jako "ochutnávka"
V Galerii naleznete pod záložkou Táborové fotografie a po rozkliknutí tlačítka 2016 několik málo fotografií z letošního tábora Hvězdná brána. Ti z vás, kteří si objednali a zaplatili DVD, se mohou těšit na mnohem, mnohem, mnohem více obrázků. DVD bude hotové do koce září. Pokud jste si DVD neobjednali či nezaplatili a máte o něho zájem, napište nám na e-mail uvedený v kontaktech.

Pouťové setkání

Na atrakce s Bzukem
Od táborového dobrodružství uběhlo sice jen pár dní, ale nám to připadá jako věčnost. Stalo se již naší dobrou tradicí opět se po táboře setkat a alespoň krátce zavzpomínat na vše, co jsme společně prožili. I letos se naše první potáborové setkání uskuteční u příležitosti chrudimské pouti v sobotu 6. 8. 2016 od 14:30 hod. V uvedený čas se sejdeme na chrudimském náměstí J. Ressela na schodišti před kostelem Nanebevzetí Panny Marie odkud pak společně vyrazíme do víru pouťových atrakcí. Některé z nich určitě společně navštívíme. Konec setkání je naplánován na 16:00. Vítán je každý, kdo nás má rád a chce se s námi setkat. Těšíme se na vás. Nezapomeňte si s sebou vzít dobrou náladu a penízky na atrakce.

Tábor je za námi

Hvězdná brána je minulostí
Dobrodružný tábor Hvězdná brána je za námi. 15 dní v přírodě uteklo rychleji, než jsme čekali, bohužel. 90 malých úžasných táborníků cestovalo hvězdnou bránou skrz „červí díru“ z planety na planetu, pomáhalo jiným civilizacím a rasám, bojovalo proti nepřátelům a útlakům a nakonec úspěšně porazilo zlého „boha“ Anubise. Spousta her, zábavy, napětí a dobrodružství, armádní ukázky, kynologický výcvik, dravci, koncert Evy Matějovské, koupání, opékání špekáčků, diskotéky, ohnivá show… bylo toho opravdu hodně :) A bylo to nádherné, úžasné, nepopsatelné, skvělé…. Věříme, že si to všichni užili tak, jako my, vedoucí. Nikomu z nás se nechtělo zpět do reality. V současné době pracujeme na přípravě DVD s fotografiemi z tábora a již pomalu přemýšlíme, v jakém duchu se ponese tábor příští. Máme vás rádi a jsme šťastni, že jste v tom byli a jste s námi…. Zkrátka jelo to, jede to a pojede to :) A jeden citátek na závěr: „Vesmír je nekonečný a my jsme tak nepatrní. Existuje pouze jediné, co dokážeme opravdu ovládat: zda jsme dobří nebo špatní.“ Hvězdná brána (Oma De-Sala)

Školící víkend

25.5.2016 - Foto ze školení táborového týmu
Před každým táborem je dobré oživit si své vědomosti a dovednosti, proto se táborový tým pravidelně schází na jarním školení - seznamovací a sbližovací aktivity, fyzicky náročné aktivity, školení (první pomoc, nácvik resuscitace, právních předpisy, hygiena, bezpečnost, teorie her, psychologie her....) zakončené testem a na závěr trocha zábavy - zkrátka pekelný víkend :) Hrdě hlásíme, že na tábor jsme připraveni a přidáváme několik málo fotografií ze školícího víkendu. Fotogalerii naleznete v záložce Galerie - Mimotáborové akce - 2016 - Jarní školení :)

Pokyny k táboru

24.5.2016 - Platba, potvrzení, seznam věcí...
Po rozkliknutí záložky tábor 2016 naleznete v pravé horní části obrazovky odkaz na PDF soubor, který obsahuje pokyny k platbě, formulář lékařského posudku, seznam doporučených věcí a další podrobnosti k letošnímu dětskému táboru. Jedná se o stranu 2 až 6 přihlášky pro případ, že jste si při jejím podání vytiskli či stáhli pouze první stranu a tyto podrobnosti a pokyny vám chybí.

Foto z čarodějnic

11.5.2016 - Galerie z pálení
V galerii v záložce Mimotáborové akce naleznete pod tlačítkem 2016 fotografie z letošního úžasného Sletu čarodějnic, který jsme uspořádali v Hospůdce Pod Kopcem ve Škrovádě. Díky všem za podporu a věříme, že jste si celé odpoledne i večer užili stejně, jako mi.

Doplnění profilu

10.5.2016 - Profil Báry
V sekci Bzuk tým byl mezi praktikanty doplněn profil Barbory Bejrové. Konečně tedy máte opět přehled o všech členech táborového týmu.

Velkolepé čarodějnice

5.4.2016 - Slet čarodějnic ve Škrovádě
Srdečně vás zveme na jedinečný Slet čarodějnic, který se uskuteční v sobotu 30. dubna 2016 od 17 hodin v prostorách a okolí Hospůdky Pod kopcem ve Škrovádě. Můžete se těšit na bohatý program, hry a soutěže pro děti i dospělé, ocenění nejlepších čarodějnických masek či velkolepou výpravu za čarodějnicí do škrovádských skal, její chycení, odsouzení a upálení na hranici. Pro soutěžící děti budou připraveny špekáčky k opečení zdarma, samozřejmostí jsou plně zásobené bary, selátko na rožni a další speciality z grilu. Celý večer bude zakončen ohnivou show a diskotékou nejen pro děti. Následovat bude „After Párty“ pro dospělé. Po celou dobu akce bude hospůdka nekuřácká! Akce se uskuteční za každého počasí. Vstup zdarma.
Těšíme se na vás.

Tábor plně obsazen!

1.4.2016 - Tábor plně obsazen
Se smíšenými pocity oznamujeme, že tábor Hvězdná brána 2016 je plně obsazen. Těší nás, že máte o náš tábor tak velký zájem a na druhou stranu nám je líto, že se areál nedá nafouknout, abychom mohli příjmout více dětí. Děkujeme.
(Ne, opravdu se nejedná o apríl)

Aktualizace www

23.3.2016 - Profily, Ohnivá show, Knih návštěv
Po delší době došlo k větší aktualizaci webových stránek.

V záložce Bzuk tým najdete informace a galerie nejen současného táborového týmu, ale nově i našich kuchařů a osazenstva kuchyně a v samostatné záložce i podrobnosti o některých z našich přátel, pomocníků, náhradních vedoucích.

Z důvodu nevyužití byla odstraněna záložka Návštěvní kniha. Pokud se s námi chcete spojit, komentovat, mít přehled o aktuálním dění, doporučujeme využít naší skupinu na Facebooku.

Volné místo po knize bylo vyplněno podrobnými informacemi o naší Ohnivé show. Na dalších aktualizacích se pracuje.

Poslední volná místa

13.3.2016 - Téměř naplněný tábor
Velice nás těší a mile překvapuje velký zájem o náš letošní letní dětský tábor Hvězdná brána. Pokud stále váháte, zda vyplnit a poslat přihlášku, neváhejte dlouho, aby nebylo pozdě. V tuto chvíli máme obsazeno 65 z 85 volných míst, tedy zbývá posledních 20 volných míst. Areál bohužel „nenafoukneme“, ani není možné uvažovat o dalším „běhu“.

Bzuk tým

12.3.2016 - Aktualizace profilů
Proběhla (a stále probíhá) aktualizace profilů Bzuk týmu. Kromě toho, že si můžete prohlédnout galerie a profily jednotlivých vedoucích a praktikantů, máte nově možnost dozvědět se více i o lidech, kteří pro děti na táboře vaří či některých dalších kamarádech, kteří nás podporují a pomáhají. Informace v profilech budou postupně doplňovány.

Král je mrtev, ať žije král

2.1.2016 - Změna názvu našeho sdružení - spolku
Z důvodu legislativních změn se starým rokem zanikají i všechna občanská sdružení. Lépe řečeno – od 1.1.2016 již nelze v názvu používat toto slovní spojení a byla tak dokončena transformace ve spolky. Co se mění? Vlastně vůbec nic, nadále fungujeme a budeme fungovat tak jako dříve, nadále se budete moci těšit na naše akce a letní tábory, nadále budeme pracovat pro vaši radost a pro dětský úsměv. Věříme, že nám nadále zůstanete věrni. Zkrátka a dobře dne 23.12.2015 oficiálně zaniká občanské sdružení Bzuk a vzniká spolek Bzuk. Ať žije byrokracie :)
S láskou vaši „Bzučáci“.

Na aktualizacích a změnách www stránek se pracuje.

Hvězdná brána 2016

23.12.2015 - Tábor Hvězdná brána 2016
V záložce Tábor 2016 naleznete informace o nadcházejícím letním dobrodružství, včetně přihlášky. Berte to od nás jako takový malý vánoční dárek. Těšíme se na Vás.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

23.12.2015 - Vše nej do roku 2016
Rok 2015 se nám pomalu chýlí ke konci. Věříme, že jste si ho užili stejně jako my a že pro vás byl úspěšný. Do roku nadcházejícího si Vám dovolujeme popřát vše nej a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na přání krásných a pohodových Vánoc. Máme vás rádi a těší nás, že jste s námi :)

Mikulášská fotogalerie

11.12.2015 - Fotografie z "mikuláše"
Díky všem, kteří jste se zúčastnili našeho mikulášského večera. Věříme, že jste se po celý večer příjemně bavili. Fotografie z této akce naleznete v sekci Galerie - Mimotáborové akce - 2015. Příjemné koukání přejeme.

Mikulášský večer

16.11.2015 - Mikulášský karneval s nadílkou
Občanské sdružení Bzuk a Hospůdka Pod Kopcem ve Škrovádě Vás srdečně zvou na Mikulášský večer – karneval s nadílkou. Akce se uskuteční v sobotu 5.12.2015 od 16:30 v Hospůdce Pod Kopcem, Slatiňany – Škrovád 33. Těšit se můžete na příjemnou atmosféru, soutěže o ceny, mikulášskou diskotéku, karneval i návštěvu Mikuláše s čerty a anděly. V rámci karnevalu budou oceněny nejhezčí a nejzajímavější kostýmy čertů a andělů. Při příchodu vložíte do tajné truhly podepsaný „Mikulášský balíček“ a seznam „dobrých a špatných skutků“ Vašeho dítěte. O vše ostatní se postará Mikuláš, andělé a čerti! Po celou dobu programu bude prostor nekuřácký. Důrazně doporučujeme rezervaci míst, kterou lze učinit přímo v Hospůdce Pod Kopcem či na tel. čísle 776 200 250. Těšíme se na Vás.

Strašidelný Halloween

12.10.2015 - Svátek všech strašidel
Srdečně vás zveme na Strašidelný Halloween. Přijďte s námi oslavit svátek všech strašidel - Halloween. Těšit se můžete např. na soutěž o nejstrašidelnější masku v kategorii děti a dospělí, soutěž o nejlépe vydlabanou dýni (dýni a dlabací pomůcky nutno mít vlastní), ohnivou show či strašidelnou diskotéku. Akce se koná za každého počasí v sobotu 31.10.2015 od 17 hod. ve Slatiňanech - Škrovádě, v Hospůdce Pod Kopcem. Těšíme se na vás.

DVD z tábora rozeslána

23.9.2015 - Fotky z tábora
Včera byla rozeslána DVD s fotografiemi z letošního tábora Po stopách piráta Skulla všem těm, kteří si ho objednali a zaplatili. Z původních více než 15000 fotek vzniklých během táborového dobrodružství se nám podařilo vybrat téměř 7500 nejhezčích a nejpovedenějších obrázků. Přejeme příjemné pokoukání a vzpomínání. V případě, že jste si DVD objednali a nedorazí, či bude poškozené, kontaktujte mne - situaci se pokusíme vyřešit :)

Pirátská pouť

11.8.2015 - Fotky z pouti
V sobotu 8.8 se uskutečnilo "pirátské" setkání u příležitosti chrudimské pouti. Díky moc všem, kteří jste dorazili. Myslím, že to byla velmi povedená a i v tom teple osvěžující akce. V galerii v sekci Mimotáborové akce naleznete pod záložkou 2015 fotky z této akce.

Foto z tábora 2015

30.7.2015 - První fotky
V galerii v sekci Táborové fotografie naleznete pod záložkou 2015 fotky z letošního tábora Po stopách piráta Skulla. Jedná se o výběr z více než 15000 nafocených obrázků. Do konce prázdnin snad budou všechny probrány, roztřízeny, vybrány nejlepší a zájemcům odeslány na objednaných a zaplacených DVD. Přejeme příjemné pokoukání.

Pirátská pouť 2015

21.7.2015 - Vzhůru na atrakce
15 dní uteklo doslova jak voda a už teď se nám po „malých i větších pokladech“ stýská. Budeme tedy moc rádi, když se společně, alespoň na pár chvil, opět sejdeme u příležitosti chrudimské pouti. Setkání pirátů a pirátek se uskuteční v sobotu 8.8.2015 od 14:30 hod. na Resselově náměstí v Chrudimi, sraz na schodech před kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Opět se uvidíme, poklábosíme, zavzpomínáme, navštívíme společně nějaké atrakce a užijeme si pouť v pirátském stylu. Konec akce cca 16:00 – dle počtu lidí, nálady a počasí.

Za pokladem piráta Skulla 2015

20.7.2015 - Díky za super tábor
Přátelé, kamarádi, piráti a pirátky,
tábor Po stopách piráta Skulla 2015 je úspěšně za námi. Děkujeme moc všem těm, kteří se zúčastnili, zapojili, připravovali, realizovali, pomáhali, navštěvovali… Bylo to úžasné. Shodli jsme se na tom, že se jednalo o jeden z nejhezčích táborů, jaké jsme kdy zažili. Věříme, že i „naši“ malí piráti a pirátky si to pořádně užili. Plavba s nimi nám bude chybět. V co možná nejkratší době se pokusíme zveřejnit první fotografie z naší pirátské výpravy, abyste mohli závidět, co vše jsme zažili a jak to bylo skvělé. Banda pirátská už ví, že pravý poklad je něco jiného, než zlato, šperky a drahé kamení a doufáme, že si to alespoň chvilku zapamatují. Co že je ten poklad? Přeci láska, přátelství, kamarádství, rodina, přátelé a lidi kolem nás – náš poklad nejcennější.

Přihlášky na tábor

1.6.2015 - Přijímáme do 14.6.
Z důvodu narůstajícího zájmu a vzhledem k tomu, že je ještě několik volných míst na letním táboře Po stopách piráta Skulla, prodlužujeme příjem přihlášek do 14.6.2015.

Termín tábora

22.4.2015 - Tisková chyba v přihlášce
Krátkodobě se na těchto stránkách objevila přihláška na tábor s tiskovou chybou v termínu odjezdu. Z důvodu množících se dotazů potvrzujeme, že letošní tábor se opravdu koná od PÁTKU 3.7. do PÁTKU 17.7.2015. Tyto páteční termíny jsme byli nuceni akceptovat z důvodu vytíženosti areálu. Za způsobené problémy se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Čarodějnice 2015

31.3.2015 - Chystejte košťata, slet se blíží
Občanské sdružení Bzuk spolu s Restaurací a penzionem U Nováků si Vás dovoluje pozvat na již tradiční Pálení čarodějnic 2015. Ani letos nebudete ochuzeni o soutěže pro děti i dospělé, vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek, hry, zábavu, příjemnou atmosféru a špekáčky k opečení pro soutěžící děti zdarma. Vrcholem celého odpoledne bude jedinečné zapálení obří hranice s chycenou čarodějnicí – zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Večer bude pokračovat diskotékou nejen pro děti a akce bude zakončena velkolepou Ohnivou show. Plně zásobené bary a pochoutky z grilu i rožně jsou samozřejmostí. Akce se koná za každého počasí 30.dubna 2015 od 17:00 hod. v prostorách Restaurace a penzionu U Nováků v Bítovanech, vstup zdarma. Těšíme se na Vás.

Aktualizace www

16.2.2015 - Doplněn seznam vedoucích
Po delší době proběhla aktualizace našich www. Byla změněna sekce Vedoucí, kde v tuto chvíli naleznete aktuální seznam lidí, se kterými se můžete vy nebo vaše děti setkat na letním táboře. Na galeriích jednotlivých vedoucích a praktikantů se pracuje, stejně tak na dalších drobných úpravách a aktualizacích našich stránek.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

24.12.2014 - Přihláška pod stromeček
Krásné prožití svátků vánočních a příjemný vstup do úspěšného roku 2015 vám z celého srdce přeje občanské sdružení Bzuk. A pokud ještě sháníte dárky, máme pro vás jeden typ - od dnešního dne lze podávat přihlášky na tábor 2015. Přihlášku a podrobnosti naleznete v záložce tábor 2015. Tak šťastné a veselé :)

Pouťové setkání

9.8. Pouťové setkání s Bzukem
Vážení rodiče, milé děti, přátelé, kamarádi, stateční lovci upírů,.. Jak už se stalo dobrou tradicí, i letos se uskuteční potáborové setkání na chrudimské pouti. Sraz se uskuteční v sobotu 9.8. v 14:00 na schodišti chrudimského kostela Nanebevzetí Panny Marie. Poté společně vyrazíme do víru zábavy, navštívíme dle chuti některé atrakce, pobavíme se a hlavně zavzpomínáme na naše táborové dobrodružství. Akce bude ukončena cca v 16:00, nebo dle chuti, dohody a počasí. Jedná se o přátelské setkání, není tedy v naší moci nést za kohokoli zodpovědnost. Děkujeme za pochopení. Těšíme se na vás. Zváni jsou samozřejmě i vaši kamarádi, sourozenci, rodiče, prarodiče, zkrátka všichni ti, kdo nás mají rádi a chtějí se společně bavit.

Foto z tábora 2014

23.7. První fota na webu
V sekci Galerie pod záložkou Táborové fotografie naleznete několik fotografií z táborového dobrodružství Soumrak upírů 2014. Pokud vám tyto fotky nestačí, máte možnost objednat si (pokud jste tak již neučinili) DVD se všemi fotografiemi z uplynulého tábora. V případě zájmu se ozvěte na blazek.petr@mujmail.cz. Příjemné pokoukání přejeme.

Tábor 2014 úspěšně za námi

21.7. Tak rychle to uteklo...
Táborové dobrodružství Soumrak upírů je za námi. Klidné a příjemné prostředí nového areálu, skvělá parta lidí a velký počet úžasných dětí - nejen to vše přispělo k celkově pohodové atmosféře, příjemné náladě a úspěchu tábora. Dík patří všem členům přípravného a realizačního týmu od zdravotnice až po kuchyň, vedoucím, praktikantům, kamarádům, kteří ochotně a nezištně přiložili ruku k dílu, všem, kteří nás podporují, fandí nám a pomáhají jak jen mohou. Bez vás by to nešlo :) Obrovské DĚKUJEME pak patří samozřejmě všem rodičům, kteří nám svěřili své milované děti. Děkujeme za důvěru, velice si toho ceníme a vážíme. Doufáme, že se s námi dětem líbilo a již nyní se společně můžeme těšit na tábor příští. Máme vás rádi :)

Svatba "rodičů" o.s. Bzuk

Nejen Bzukem živ je člověk :)
Protože je těch příprav tábora, čarodějnic, karnevalů atd... málo a začínali jsme se nudit, rozhodli jsme se uspořádat ještě v mezičase jednu svatbu :)

Dětský karneval v Bítovanech

6.5.2014 - Dětský karneval.
Bzuk o.s. a Lions Group s.r.o. srdečně zvou širokou veřejnost na velkolepý Dětský karneval, který se uskuteční v Restauraci a penzionu U Nováků v Bítovanech v neděli 11.5. od 14:00 hod. Těšit se můžete na hry a soutěže o ceny, zábavu, vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek, či dětskou minidiskotéku. Těšíme se na Vás.

Slet čarodějnic 2014

15.4.2014 - Po roce opět v Bítovanech.
Bzuk o.s. a Lions Group s.r.o. srdečně zvou širokou veřejnost na velkolepý Slet čarodějnic, který se uskuteční v Restauraci a penzionu U Nováků v Bítovanech.
Těšit se můžete na hry a soutěže o ceny pro děti i dospělé, vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek, putování za čarodějnicí s lampiony (nutno mít vlastní), zapálení hranice a mnoho dalšího. Nebude chybět ani dětský disko-rej, ohnivá show a afterpárty. Kromě mnoha jiných specialit se můžete těšit na kýty a další lahůdky z grilu. Plně zásobené bary jsou samozřejmostí.
VSTUP a špekáčky pro děti ZDARMA
AKCE SE USKUTEČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ!
Těšíme se na Vás.

Po stopách chrudimské minulosti - ZRUŠENO

15.3.2014 - Špatné počasí
Z důvodu nepříznivého počasí se, bohužel, dnešní akce Po stopách chrudimské minulosti přesouvá na neurčito. Děkujeme za pochopení, ale dešti a větru zatím ještě poroučet neumíme :(

Letní tábor Soumrak upírů

12.3.2014 - Volných míst ubývá
Volná místa na letní dětský tábor Soumrak upírů 2014 každým dnem ubývají. Pokud máte zájem o naše letní dobrodružství, dlouho nečekejte. Více info o táboře a přihlášku naleznete v záložce Tábor 2014.

Po stopách chrudimské minulosti

10.3.2014 - Chrudim plná tajemství
Podnikněte s námi výlet zpět časem, poznejte Chrudim z jiného pohledu, objevte méně známá zákoutí a fakta, přijďte se pobavit, dozvědět se něco nového. Hra pro jednotlivce, skupiny i celé rodiny. Co s sebou? Dobrou náladu, chuť soutěžit a bavit se, sportovní obuv a pohodlné oblečení. Vítězové soutěžní výpravy skrz Chrudim se mohou těšit na hodnotné ceny. Akce se uskuteční v sobotu 15.3. od 16:00 v Chrudimi. Sraz na náměstí J.Ressela u kašny.

Videogalerie

15.1.2014 - Víc, než jen fotky
V rámci možností se snažíme doplňovat a aktualizovat tyto naše stránky. V galerii tak od teď naleznete nově i odkazy na naše videa. Příjemné pokoukání přejeme.

První přihlášení

14.1.2014 - Děti se již hlásí na tábor
Jsme velmi potěšeni, že již chodí přihlášky na tábor Soumrak upírů. Pokud i vy o letním dobrodružství s námi uvažujete, dlouho nepřemýšlejte. Přihlášku naleznete v záložce Tábor 2014.

Tábor 2014

22.12.2013 - Spuštěny přihlášky na tábor 2014
Do příchodu Ježíška zbývají sice ještě 2 dny, ale my jsme se rozhodli nadělit vám vánoční dárek již nyní. V záložce tábor 2014 naleznete nejen aktualizované informace o táboře 2014, který proběhne v překrásné přírodě nedaleko Toulovcových Maštalí, ale především a hlavně přihlášku na tábor. Věříme, že vás potěšíme nejen tématem, ale i cenou. Takže neváhejte a hlaste se, protože počet míst omezen. Těšíme se na Vás.

PF 2014

22.12.2013 - PF 2014
Máme za sebou další rok, který byl i díky vám krásný. Děkujeme za vaši přízeň, znamená pro nás velmi mnoho. Do příštího roku vám můžeme slíbit, že ve svém úsilí nepolevíme a nadále budeme dělat vše pro vaše potěšení a úsměv, úsměv a potěšení vašich dětí, vnoučat…. Do nadcházejících vánočních svátku i roku 2014 vám všem ze srdce přejeme hodně štěstí, zdraví lásky, pohody a spokojenosti a ať vám vše vychází tak, jak si sami přejete. Máme vás rádi.

Strašidelný Halloween 2013

12.10.2013 - Dýně a strašidla
Srdečně Vás i všechny Vaše známé zveme na Strašidelný Halloweenský večer, který se uskuteční v Restauraci U Špejlíka v Orli v sobotu 2.listopadu 2013 od 17:00 hod. Čeká vás strašidelná zábava, tematická výzdoba, soutěž o nejstrašidelnější masku (dětskou i dospěláckou), soutěž o nejkrásněji vydlabanou dýni (dýni a dlabací pomůcky přinést vlastní) a mnoho dalších překvapení. Večer plný zábavy zakončí strašidelná diskotéka nejen pro děti a ohnivé vystoupení. Akce se uskuteční za každého počasí ve velkém nekuřáckém sále restaurace. Vstup zdarma. Těšíme se na Vás

Setkání na chrudimské pouti

7.8.2013 - Pouť je tu!
V sobotu 10.8. se uskuteční Pouťové setkání s Bzukem. Sraz ve 14:00 na schodech kostela Nanebevzetí Panny Marie na Resselově náměstí v Chrudimi. Oficiální konec v cca v 16:00. Jedinečná příležitost potkat staré i nové známé, pobavit se, zavzpomínat a strávit společně příjemné odpoledne proložené návštěvou pouťových atrakcí. Letos mimořádně i možnost navštívit Bar U Zemiho a osvěžit se některým z jeho proslavených drinků. Těšíme se na Vás.

Nové fotky

31.7.2013 - Vybrané fotografie z tábora 2013
Podívejte se do fotogalerie, zde naleznete nové fotky z nedávného tábora!

Zprávy z tajné základny

27.6.2013 - Dobrodružství začíná
Od zítřejšího (pátek 28.6.) dopoledne již připravujeme vše potřebné na příjezd našich milovaných táborníků, odjíždíme tedy "mimo civilizaci". Vaše případné akutní dotazy či problémy týkající se tábora tedy, prosím, směřujte na tel. číslo hlavního vedoucího - 776 841 182. Děkujeme za pochopení. Na vojenské základně i ve vesmíru se špatně chytá WiFi, ale i tak se o to pokusíme. Pokud NASA a US ARMY dovolí, budeme se vás snažit co nejčastěji alespoň náznakem informovat o našem dobrodružství prostřednictvím naší skupiny na FB Odkaz zde.

Poslední šance přihlásit se!

18.6.2013 - Poslední 4 dny!
Všichni zájemci, kteří s námi chtějí letos podniknout dobrodružnou výpravu skrz hluboký vesmír, mají poslední šanci. Již za 4 dny, tedy v sobotu 22.6., bude zastaven příjem přihlášek a plateb za dětský tábor. Nenechte si tuto příležitost ujít.

Sleva 1000 Kč z ceny tábora

1.6.2013 - VZP příspěvkový program spuštěn!
Pokud ještě váháte, zda s námi vyrazit na další dobrodružný tábor, tentokrát na motivy seriálu Hvězdná brána, a jedním ze sporných bodů je cena, pak vězte, že VZP spustila příspěvkový program pro své pojištěnce. Dítě u ní pojištěné má možnost získat příspěvek až 1000 Kč na táborový pobyt. Věříme, že i toto může ve Vašem rozhodování pomoci. Více info zde. Nenechte nás cestovat skrz hluboký vesmír samotné :-)

Přihláška - tábor 2013

27.5.2013 - Prodloužení přihlášek!
Na Vaše četná přání byla prodloužena možnost přihlášení se na letní dětský tábor i možnost jeho zaplacení do 21.6.2013. Těšíme se na vás.

Čarodějnice 2013

30.4.2013 - Slet čarodějnic!
Zde si můžete prohlédnout fotografie z letošního sletu čarodějnic.

Spuštění nových webových stránek

22.4.2013 - Už to chtělo změnu!
Dlouho připravovaná výměna webových stránek Bzuk o.s. je konečně tady!
Tak ať se Vám líbí! :-)
(vzhledem k nedávnému spuštění se mohou vyskytnout drobné nesrovnalosti či chyby v zobrazení webu, na odstranění pracujeme)